• et
  • ru
  • en

TAG PERFECT stuudio teenused

Kodulehe tegemine

tag-perfect-elem-50x50

Me loome lihtsaid kodulehte, ühe lehe saidid väikeettevõtetele ja esinduslikeks funktsioonideks (visiitkaart koduleht, one page) ja sihtlehed (tellida Landing Page), et optimeerida teie teenuste ja toodete müüki. Meie teeme ka keerulisemaid kodulehte, ettevõte veebilehed, mitmeleheküljelised kodulehed (multipage – on vajalik teile, kui on suur sisu maht, palju pakutavaid tooteid ja teenuseid) kui ka blogid. Siia hõlmab ka erinevad online tootekataloogid tellimise võimalusega, online kalkulaatorid erinevateks arvutusteks (krediidiasutused, järelmaksu kalkulaator) ja samuti keerukad kujud erinevate paraametrite järgi tellimuse koostamiseks. Esimene etapp on alati suhtlemine kliendiga, me selgitame välja loodava ressurssi vajadused ja eesmärgid. Lisaks analüüsime ja pakume võimalusi ülesannete lahendamiseks, kordineerides neid kliendiga. Ainult peale seda me alustame arendamisega. Meie ei kiirusta, kuid säästame ja ratsionaalselt kasutame enda ja teie aega, optimiseerides tööprotsessi.

Telli veebilehe

E-poe loomine

tag-perfect-elem-50x50

Meie pakume platvormi e-kaubanduseks- töötame välja ja loome e-poed (veebipoed). Ühendame valmis moodulid ja loome uued moodulid, et parandada enda poe kasutajate kogemust ja funktsionaalsust. Pangalingid, maksesüsteemid, tarne moodulid, kaupade filtreerimine – seda nimekirja võib pikka aega jätkata. Palun võtke ühendust allpool olevate kontaktide kaudu. Selles teenuses, kui ka teistes teenustes, on väga tähtis dialoog, mille tulemusena me mõistame täpselt teie nõudeid ja seega pakume parimaid lahendusi.

Telli e-pood

Redisain, stiili muutmine, funktsioonide laiendamine

tag-perfect-elem-50x50

Kui teie projekt vajab redigeerimist – me aitame teid selles! Viimasel ajal see teenus on muutunud väga nõudlikuks, paljudel ettevõtetel juba on veebileht, kuid tihti on see tehtud ammu ja juba ei vasta kaasaegsetele nõuetele. Meie meeskond analüüsib läbi teie ressurssi ja pakkub redigeerimise plaani. Käesolevas etapis on võimalik ettevõte kuvandit täielikult muuta ja viia see kaasaegsetele standarditele. Samuti on selles etapis võimalik lahendada veebilehe mobiilsuse probleemi. Pole saladus, et mobiilseadmete (telefonid, tahvelarvutid) maht on pikka aega ületanud 50% kogu mahust. Ei ole vaja kaotada kliente ainult sellepärast, et teie lehekülg pole kõikide seadmete jaoks kohandatud.

Telli redisain

Vanade ja uute klientide toetamine

tag-perfect-elem-50x50

Lisaks eespool nimetatud teenustele pakume tehnilist tuge erinevate juba olemasolevate veebiressurssidele, uuendame nii lehekülge, kui ka serverite rakendusi või üldiselt ettevõtete servereid. Me toetame meie kliente peale projekti edastamist, te alati võite loota abile teie veebilehe või veebipoe edasise arendamise ja toetamise peale. Toetus võib hõlmata: ettevõtte ajaveebi pressiteadete ja ametikohtade paigutamine, uudiste ja klientide kirjade töötlemine ja saatmine, reklaampindade jaoks täiendavate sihtlehekülgede loomine.

Telli toetus

Probleemide lahendamine

tag-perfect-elem-50x50

Me taastame teie veebiressurssi töötamist (häkkerite rünnakute või ebakompetentsete partnerite või töötajate tegevuse korral), aitame vältida ja lahendada lehekülje turvalisuse probleeme.

Telli

Foto materjalid

tag-perfect-elem-50x50

Pakume ka reklaami ja eseme pildistamist. Kvaliteetne pildisamine on vajalik veebisaitide täitmiseks unikaalse sisuga. Kui vajate:

Fotot teie toodetest
Ettevõte pildistamine (veebilehekülje jaoks, trüki toodeteks, personal)
Kinnisvara pildistamine
Tööprotsessi pildistamine

Pöörduge Tag Perfect juurde! Lühimal ajal on saadaval ka foto ja video teenus dronnide abiga.

Telli reklaamifoto

Firmastiil

tag-perfect-elem-50x50

Algajate-ettevõtjatele pakutav mitmeküljeline teenus- loome korporatiivse identiteedi, kujundame logo, visiitkaardid, blanketid teie ärile, veebilehe ja kõik vajalikud reklaami materjalid. Ei ole vaja muretseda sellest, kelle poole pöörduda – meie spetsialistid loovad visuaalse identiteedi teie ärile!

Telli firmastiil

Copywriting

tag-perfect-elem-50x50

Kui peale veebilehe või veebipoe loomist teile on vajalik teie ressurssi sisu, meie copywriterid loovad teie jaoks unikaalse sisu, mis vastab viimastele SEO nõudluste uuendamistele.

Telli copywritter'it

ÄRA OOTA, KONTAKTEERI KOHE!

Võtta meiega ühendust kas telefoni teel, või meie kontakti vormi abil, vajutades alltoodud nuppule.

KONTAKT